Soukromé kanceláře - Ostrava

Proč soukromé kanceláře?

Kousek od centra Ostravy máme k pronájmu kanceláře. Ať už rozjíždíte podnikání, a potřebujete prostor pro vás a vašeho kolegu, nebo máte naopak už zajetý tým a chcete víc místa. U nás v kanceláři budete mít soukromí, k tomu přístup do zasedacích místností, do sdílených kuchyněk nebo do restaurace ale také na terasy. Máme pro vás všechno od židle až po skříňku a k tomu nabízíme flexibilitu ve výběru velikosti kanceláří i typu smlouvy.

K dispozici

K DISPOZICI

Pronajato

PRONAJATO

Společné prostory

SPOLEČNÉ PROSTORY

Kontaktní formulář

Chcete se ještě na něco zeptat? Domluvte si s námi prohlídku a všechno vám ukážeme i na místě.

    Mám zájem o prohlídkuAnoNe

    MěstoBrnoPrahaOstrava

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu a způsobem uvedeném zde a zároveň beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.*

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností CTP Invest, spol. s r.o. („Správce“) za účelem komunikace, zasílání newsletteru a personalizovaných informací o produktech, službách, marketingových průzkumech, společenských akcích a jiných marketingových aktivitách Správce nebo jiné společnosti ze skupiny CTP. Pro tyto účely je Správce oprávněn zpracovávat má osobní data, poskytnutá pro tyto účely, tedy e-mailovou adresu, jméno a telefonní číslo, jsou-li poskytnuty, stejně jako mé odpovědi na poskytnuté informace. Tento souhlas poskytuji na dobu 3 let. Beru na vědomí, že poskytnutý souhlas mohu kdykoliv vzít zpět. Zpětvzetí souhlasu nemá účinek vůči zpracovávání osobních údajů před tímto zpětvzetím. Více informací o zpracování a ochraně osobních údajů Správcem je k dispozici zde.

    * Takto označené položky jsou povinné pro odeslání