Nejmodernější coworkingový prostor v samém srdci Brna.

V historickém areálu Vlněny, kde kdysi rostl brněnský podnikatelský duch a rozvíjet se bude i dál. Dnes je tu skvělá společnost velkých i malých firem, prostor pro setkávání se u kávy a na vlakové nebo autobusové nádraží je to jen pár kroků.

Byznys park Vlněna disponuje vším, co k práci v 21. století potřebujete: Počítá s uživateli všech typů dopravy, má parkoviště, nabíječky pro elektromobily, stanoviště pro sdílená kola i koloběžky. V areálu je fitness centrum, kolárny mají šatny a sprchy a prostor je zelený po celý rok, takže zve k odpočinku i setkávání s návštěvami.

Oběd nebo schůzku si můžete domluvit v některém z mnoha zdejších podniků – kavárně, veganském foodtrucku, mexické nebo moderní české restauraci. Přímo v coworku je k dispozici Clucbo café by Rebelbean se všemi úpravami výběrové kávy. K tomu nealko nebo třeba pivo pro momenty oslav a vždycky něco k zakousnutí. Když potřebujete rychle dobít energii.

Podrobnější specifikace

Clubco-ikona celkový prostor

Celkový prostor

coworku až 4 000 m²

Clubco-ikona High-tech vybavení

High-tech vybavení

zasedaček

Clubco-ikona 19 kanceláří

70 kanceláří

pro 1 – 16 lidí

Clubco-ikona samoobslužné kuchyňky

Samoobslužné kuchyňky

a bar s vynikající kávou

Clubco-ikona zasedačky pro 1 – 26 lidí

Zasedačky pro

1 – 26 lidí

Clubco-ikona designový interiér

Designový interiér

a moderně zařízené

kanceláře

Clubco-ikona flexibilní smlouvy

Flexibilní smlouvy

a různé druhy členství

clubco-ikona možnost parkování

Možnost parkování pro členy

VYBERTE SI

KOMPLETNÍ CENÍK SLUŽEB

Clubco není sešněrované oficialitami a utaženými kravatami. Proto máme na výběr z různých typů kanceláří a míst. Mrkněte na jejich kompletní přehled a ceník včetně doprovodných služeb.

TÝM

Seznamte se s těmi, kteří se o vás budou starat

GALERIE

Nakoukněte k nám

SPOLUPRÁCE

Kontaktní formulář

Chcete se ještě na něco zeptat? Domluvte si s námi prohlídku a všechno vám ukážeme i na místě.

    Mám zájem o prohlídkuAnoNe

    MěstoBrnoPrahaOstrava

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu a způsobem uvedeném zde a zároveň beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.*

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností CTP Invest, spol. s r.o. („Správce“) za účelem komunikace, zasílání newsletteru a personalizovaných informací o produktech, službách, marketingových průzkumech, společenských akcích a jiných marketingových aktivitách Správce nebo jiné společnosti ze skupiny CTP. Pro tyto účely je Správce oprávněn zpracovávat má osobní data, poskytnutá pro tyto účely, tedy e-mailovou adresu, jméno a telefonní číslo, jsou-li poskytnuty, stejně jako mé odpovědi na poskytnuté informace. Tento souhlas poskytuji na dobu 3 let. Beru na vědomí, že poskytnutý souhlas mohu kdykoliv vzít zpět. Zpětvzetí souhlasu nemá účinek vůči zpracovávání osobních údajů před tímto zpětvzetím. Více informací o zpracování a ochraně osobních údajů Správcem je k dispozici zde.

    * Takto označené položky jsou povinné pro odeslání