Nejmodernější coworkingový prostor ve městě je tu pro vás.

Designové vybavení, technologiemi nabité prostory a správa členství přes mobilní aplikaci udělají z práce jednu velkou radost.

Potřebujete místo pro sebe nebo uzavřenou kancelář pro tým? Zasedačku pro školení nebo místo pro event? V Clubcu najdete všechno, co zrovna hledáte. Vítejte v prostoru, který se stane tím technologicky nejlepším, co v Ostravě najdete. Vstupte do míst, kde se byznysu vždycky dařilo a odkud je to jen kousek na všechna důležitá místa tohoto města.

Budova IQ Ostrava je pro podnikání jako stvořená. Bez problému se do ní dostanete, ať už volíte jakýkoliv způsob dopravy. Má podzemní parkoviště, zastávku tramvaje přímo před budovou, stanoviště na sdílená kola. Navíc je z ní blízko na všechna důležitá místa. Do centra je to pár minut pěšky, na nádraží dojedete tramvají za půl hodiny. A pokud čekáte klienty, kolegy nebo nadřízené ze zahraničí, na Letišti Leoše Janáčka budete autem za pětadvacet minut.

Užijte si pracovní prostor v centru Ostravy ve velkém stylu. S tím nejlepším na dosah ruky. V okolí najdete obchodní centrum Nová Karolína, sad Milady Horákové, areál Dolních Vítkovic, ve kterém je i multifunkční hala Gong nebo ulici Stodolní. Pokud se vám ale nechce vycházet z budovy, můžete své klienty nebo kolegy pozvat na oběd do restaurace, ve které si ze široké nabídky určitě všichni vyberete.

Podrobnější specifikace

Clubco-ikona celkový prostor

Celkový prostor

coworku 1 512 m²

Terasy o celkové

rozloze 625 m²

Clubco-ikona 19 kanceláří

26 kanceláří

pro 1-12 lidí

Clubco-ikona samoobslužné kuchyňky

Samoobslužné kuchyňky

a bar s vynikající kávou

Clubco-ikona zasedačky pro 1 – 26 lidí

Zasedačky pro

1 – 10 osob

Clubco-ikona designový interiér

Designový interiér

a moderně zařízené

kanceláře

Clubco-ikona flexibilní smlouvy

Flexibilní smlouvy

a různé druhy členství

clubco-ikona možnost parkování

Možnost parkování

VYBERTE SI

KOMPLETNÍ CENÍK SLUŽEB

Clubco není sešněrované oficialitami a utaženými kravatami. Proto máme na výběr z různých typů kanceláří a míst. Mrkněte na jejich kompletní přehled a ceník včetně doprovodných služeb.

TÝM

Seznamte se s těmi, kteří se o vás budou starat

KATEŘINA CAMERINO

Coworking manager

Ví všechno o provozu centra a také vás s ním ráda seznámí. Právě Kateřina bude ta, která s vámi projde celé Clubco a dá vám cenovou nabídku na místo, které si vyberete a samozřejmě vám dá ty nejlepší tipy a triky, co byste si zde neměli nechat ujít. A ať už u nás budete mít jakékoliv členství, s Kateřinou se určitě budete vídat často. Na starost má také komunitní akce pro klienty. Záleží nám totiž na komunitě, na tom, aby se všichni mohli poznat a navzájem o sobě věděli.

BARBORA GALIOVÁ

Admin support associate/community associate

Bude Vaše pravá ruka pro řešení každodenních drobností. Něco Vám ke spokojené v práci v coworku chybí? Potřebujete se věnovat kolegům a nemáte čas s přípravou zasedačky? Ví kde je všechno, co je přes den potřeba.

MARKÉTA ŠPROCHOVÁ

Admin support associate/community associate

Bude Vašim stěžejním kontaktem pro řešení každodenních drobných výzev. Potřebujete aby Vám někdo přivítal návštěvu? Potřebujete pomoci s přípravou zasedačky? Má přehled o dění v coworku a ví kde se vše nachází.

Kontaktní formulář

Chcete se ještě na něco zeptat? Domluvte si s námi prohlídku a všechno vám ukážeme i na místě.

    Mám zájem o prohlídkuAnoNe

    MěstoBrnoPrahaOstrava

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu a způsobem uvedeném zde a zároveň beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.*

    Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností CTP Invest, spol. s r.o. („Správce“) za účelem komunikace, zasílání newsletteru a personalizovaných informací o produktech, službách, marketingových průzkumech, společenských akcích a jiných marketingových aktivitách Správce nebo jiné společnosti ze skupiny CTP. Pro tyto účely je Správce oprávněn zpracovávat má osobní data, poskytnutá pro tyto účely, tedy e-mailovou adresu, jméno a telefonní číslo, jsou-li poskytnuty, stejně jako mé odpovědi na poskytnuté informace. Tento souhlas poskytuji na dobu 3 let. Beru na vědomí, že poskytnutý souhlas mohu kdykoliv vzít zpět. Zpětvzetí souhlasu nemá účinek vůči zpracovávání osobních údajů před tímto zpětvzetím. Více informací o zpracování a ochraně osobních údajů Správcem je k dispozici zde.

    * Takto označené položky jsou povinné pro odeslání