Lokalita

Cowork na skvělé adrese

Cowork Clubco najdete v samém centru Brna v business parku Vlněna. Díky skvělé poloze města jste za 1,5 hodiny v Bratislavě, za 2 hodiny ve Vídni a za 2,5 hodiny v Praze. A to jak autem, tak vlakem.

Cesta do Clubca není cesta na konec světa, nachází se uprostřed jedné z nejlépe řešených sítí městské hromadné dopravy v republice.

Co pro vás v parku máme navíc?

Skvělé společenství
Všude kolem vás mají kanceláře top mezinárodní firmy a podnikatelé, kteří k tomuto statusu směřují. Kancelář v business parku Vlněna už mají společnosti Avast, Zebra, Infosys nebo Oracle a vy se s jejich zaměstnanci můžete každý den potkávat.

Místa pro oddech
Kromě vlastní kavárny v Clubu máme hned vedle cukrárnu Yummy Lammy, veganské bistro Forky’s, restauraci Grand Kitchen Vlněna, mexickou restauraci Los Capolitos, kavárnu Rebelbean a v teplejších dnech i různé food trucky. Oběd nebo schůzku si můžete domluvit přímo u nás nebo se s návštěvou usadit venku v areálu na venkovních posezeních. Vlněna není betonový skleník, myslíme i na místa, kde se člověk může nadechnout. Proto máme i basketbalové hřiště, v celém areálu dohromady 170 stromů a spoustu zeleně, abyste se tady v každém ročním období cítili dobře.

Parkování a bikesharing
Kromě samotného pracovního života se vám snažíme ulehčit i cestu do práce a z ní. V areálu máme vlastní parkovací místa, která jsou už teď vybavená nabíječkami na elektromobily, protože víme, že doba se mění. Do Clubca můžete ale přijet i na kole a využít trasu, která vede přímo přes Vlněnu. Na kolech Nextbike označených logem CTP se můžete svézt 15 minut zdarma. Kolárnu, sprchu a šatnu najdete přímo v budově coworku.

Zábavu po práci
Může to být jenom maličkost. Že se třeba po cestě domů zastavíte u naší zahrádky a utrhnete si cuketu k večeři. To, co na zahrádce vyroste, je totiž pro všechny volně k dispozici. Nebo se během roku můžete zastavit na různé akce, které v areálu pořádáme, a bude jich ještě víc, jakmile pominou covidová opatření. O prázdninách máme ve Vlněně letní kino, občas se v parku konají ochutnávky vína a společenský prostor v Clubcu je nachystaný hostit jakoukoliv akci, jakou si vymyslíte.